31 Aralık 2010 Cuma

Mutlu Yıllar!!!


Sorunların kolay çözüldüğü ve çözümlerin daha az yaralayıcı olduğu, sevdiklerimizle, sağlıkla ve maddi refah içinde geçen bir yıl olması dileğiyle. Mutlu Yıllar...

Ana Beatriz Barros

En son Avon Eternal Magic reklamında gördüm Ana Beatriz Barros'u. Adriana Lima post'undan sonra tam denk geldi. Bazı fotoğraflarda benziyorlar birbirlerine. Victoria's Secret modeli olmaları da bir başka ortak noktaları. Asil bir güzelliği var, özellikle reklamda öyle çıkmış.

Favorim resmim.Çok asi çıkmış be!!!

Avon Eternal Magic Reklamı

30 Aralık 2010 Perşembe

Adriana Lima ve Saç Stilleri

Bence o, sempatikliği güzelliğinin önüne geçmiş biri. Başkası olsa şımarık derim ama söz konusu bu kadınsa yaptığı herşey bana çok tatlı geliyor. Saç stili tercihleri arasında da siyah, uzun ve düz saçları favorim.


28 Aralık 2010 Salı

Atölyeden

Üç Boyutlu Karolaj
 

 Doku Çalışması


 Perspektif

Fraktal


26 Aralık 2010 Pazar

The Touristİlk yarım saat boyunca başka film mi yoktu gidecek diye düşünmedim değil. Çok yavaş akan bir başlangıcı var. Ama ortasından itibaren merak uyandırmaya başladı, başka düşüncelere dalmadan izleyebildim sonuna kadar. Angelina Jolie'yi Lara Croft zamanında çok severdim, şimdi yüzünü görmeye tahammülüm yok. Vücut ölçüleriyle orantısız aşırı zayıflığı çirkin ve yaşlı görünmesine neden oluyor. Ellerinin damarları çıkmış ve kemiklerinin belirginliği çok rahatsız edici. Bence bir kadının en zarif yeri elleri olmalı. O da bunun farkında olacak ki her zaman kullandığı eldivenlerini film boyunca da ellerinden çıkarmadı. Bütün olumsuz yanlarına rağmen rolüne yakışmıştı. Jonny Depp'e zaten diyecek lafım yok. Her zamanki gibi izlediğimizin bir filmden ibaret olduğunu unutturdu. Tahmin edilebilir bir sonu olmasına rağmen hiç ipucu verilmeden gayet akılcı bağlanmış. Zaten sonunun öngörülebilmesi hiçbir filmi değersiz kılmaz bence. Puanım 7/10

Yerim Ben Seni :):):)

Doğa, Buket, Mürüvet >>> Onlar Çağatay'ın aşkları :)

24 Aralık 2010 Cuma

23 Aralık 2010 Perşembe

Yes!!!

Asos un sitesinde gördüğüm bu yüzüğe bayıldım. Şahsen tek taş pırlanta yerine bu yüzüğü seve seve takarım :)

 Gold
Silver 


Flormar Supermate M120 Koyu Mor

Yine makroyu açmayı unutan ben. Bulanık çıkmış resimler :( 
Ojeye dönersek, formülünü çok beğendim. Tek katla bile kusursuz kapatıcılığı var. Gerçek rengi flaşlı ile flaşsız çekimin ortası gibi. Birinde açık renk çıkmış diğerinde çok koyu. İkisini de koydum bu yüzden. Rengi gerçekten çok güzel. Benim gibi mat ve koyu renk oje sevenlerdenseniz mutlaka deneyin.

Flaşlı Çekim

Flaşsız Çekim
22 Aralık 2010 Çarşamba

Taşlı Yüzük

Taşları ve anlam veremediğim şekliyle en sevdiğim yüzüklerimden :)


211 Proje Finali Kent Merkezi Analiz Çalışması - 2

Bunlar da bizim grubun çalışmaları

Bot ve Çanta

Yine arkadaşımdan bir post :) Yeni aldığı botları ve çantasıyla...


Cecile 47 Lacivert Oje

Rengi tam benlik, koyu lacivert ama uzaktan siyah gibi duruyor. Tek kat sürdüm yeterli oldu.

21 Aralık 2010 Salı

Av Mevsimi


Sonunda izleyebildim. İyi ki de izlemişim. Ortalamanın üstünde bir Türk filmiydi. Sonu öngörülebilirdi, merak uyandırmadı gibi eleştiriler okudum. Allah aşkına bıkmadınız mı klasik hollywood polisiyesinden, katil son ana kadar belli olmasın diye çırpınan senaryolardan? Tamam bir dönem sevdik izledik. Ama suyunu çıkardılar son bir kaç yıldır. Filmin ortasında katilin kim olduğu açık ediliyor. Ama senaryo gizemini korumaya devam ediyor. Sonu belli ama nasıl gerçekleşti sorusuna cevap arıyorsunuz. Polisiye film adı altında vizyona girdiğinden beklentiler farklı yönde gelişti kanaatindeyim. Polisiyeden çok psikolojik gerilim gibiydi. Renklerin solgun, gri-sarı karşımı tonlarda gösterilmesi ve arka plan seslerinin belirgin olarak duyulması hikayeyi iyiden iyiye kasvetli bir havaya büründürüyor. Bütün bunların arasında aklımda kalan yegane sahne Battal Çolakzade'nin evinin manzarasıydı (şato mu deseydim ayıp oldu :) Nerdeyse 360 derece boğazı gören terasıyla beni benden aldı. Ama zenginlik para etmiyor arkadaş, filmi izleyince anlarsınız. Dağıttım iyice, neyse. Senaryosu benzerlerinden farklı olmayabilir, eleştirilecek yanları da mevcuttur ama karakterleri, karakterlere hayat veren oyuncuları, samimi ve bizden sahneleriyle özgün bir yapım olduğu kesin. İzleyin, izlettirin :) Puanım 8/10

17 Aralık 2010 Cuma

Kalp Kolye

Boş zamanlarımda takı tasarımıyla da ilgileniyorum. İnternetten örneğini gördüğüm kolyeyi çok beğenmiş ve hemen yapmıştım.

İnternetten bulduğum kolye

Kendi yaptığım kolye

Boncukların aynı ölçülerde olmayışından ve acemilikten kaynaklanan sorunları var ama yine de güzel oldu bence :)

Takı malzemelerimin çok küçük bir bölümü

111 Proje Sergisi

Geçen yıl ilk dönem proje dersinde yaptığımız çalışmaların bazılarıyla sergi yapılmıştı. Bunlar da çektiğim bazı fotoğraflar. Bana ait olan şahaserleri işaretlemeyi de unutmadım :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...