29 Nisan 2011 Cuma

Kiminin Rutini Kiminin Rüyası

Ne düğünmüş arkadaş herkes işini gücünü bıraktı Beckingham Sarayı'na koştu. Neler konuşuldu, neler yazıldı. Kraliyet ailesinin rutini oldu mu bize peri masalı? Gelin kızımız halktan biri olduğu halde herkesten daha sakin ve olağan karşıladı durumu, aristokrat geçinenlere kapak olsun!
Gelinliği Alexander McQuenn moda evinden Sarah Burton tasarlamış. Geleneksel tarzda ama modern bir gelinlik istemişler istediklerine de kavuşmuşlar bence. Kızımız çok zarif olduğundan gelinliği güzel taşımış ama başkası giyse kimse yüzüne bakmaz. Göğüs kısmı çok şık ama fazla kapalı, çok sade bir gelinlik olmuş. Klasik İngiliz sıkıcılığında yani. Yalnız prensesimiz çok sıkı bir kraliçe olacağa benzer, benden söylemesi...Şu ikisini davet etmeseler ne olurdu sanki?! True Blood'daki vampirler bile sizden daha tatlıydı valla. Kadın doğuracak oldu farkedilmiyor bile, dahası giydiği ayakkabıları dehşet ve şiddetle kınıyorum. Buffy gelse de avlasa şunları...

27 Nisan 2011 Çarşamba

Haberin Yok Ölüyorum

Sözleri mi beni yaralayan, o müthiş melodi mi yoksa hissettirdikleri mi?

26 Nisan 2011 Salı

Takma Kirpik ve Dalgalı Saç

Flormar'ın Charming Lash isimli takma kirpiklerinden aldım. Evet ihtiyacım yok, takar mıyım bilmiyorum ama aldım işte :)

Saçlarımı da böyle yaptım işte :) Arkaplan kötü olduğu için sildim. Yaşasın photoshop :P

22 Nisan 2011 Cuma

Alışveriş Gezmesi :)

Arkadaşımla beraber alışveriş merkezini gezmeye çıktık. Bir sürü kıyafet denedik, takı baktık. Kotondan çok hoş bir küpe aldım. Sonra yayınlayacağım :) Arkadaşım ayakkabı bakalım deyince Flo ya girdik. Flo daki ayakkabılar bana pek cazip gelmiyor. Özellikle abiyeleri  biraz demode ve orta yaşa hitap ediyor gibi geliyor bana. Ama bazen güzel şeyler de çıkabiliyor. Bu onun denediği hafif topuklu sade bir ayakkabı. Önündeki açıklık kare şeklinde olduğundan biraz itici bulduk. 

 Bu da benim beğendiğim ayakkabı. Klasik ve şık bir şekli var.

Ben Bugün...

...tango ayakkabılarımı giydim :)

...blazer ceket ve beyaz t-shirt giydim.

...gümüş-siyah karışımı bu kolyeyi taktım.

...siyah spor çanta kullandım.

...saçlarımı dalgalı yaptım.

20 Nisan 2011 Çarşamba

Bi Çanta Bi Kolye

Arkadaşım Seray'ın çantası. Defter boyutunda olması biz öğrenciler için vazgeçilmez bir güzellik :)

Bu kolye için tüm mal varlığımı feda edebilirim. Nasıl özenle düşünülmüş şık bir tasarım bu? Kimin düş dünyasından çıktıysa kutlamak istiyorum. Biri bana alsın bunu!!!!

18 Nisan 2011 Pazartesi

Ateş Kırmızısı Oje

Çok uzun zamandır kırmızı oje kullanmamıştım. Sürmüşken de şöyle iddialı birşey olsun istedim. Eski ojelerin arasında bulduğum bu renge ba-yıl-dım. Çıkartması fena halde zor olsa da bu görüntü için değer diyorum.Siyah Kalp ve Fal Seansı :)

Biraz bulanık çekmiş olsam da uzun bir aradan sonra 'bugün ne taktım' post u yayınlıyorum :)

Kızlarla yapılan dedikodu ve fal seansından sonra elimde kalan bu görüntüyü sizlerle paylaşmak istedim. Falımda çıkan kocamannn kuşu farketmeyen yoktur sanırım :)

10 Nisan 2011 Pazar

Muse - Hysteria

Youtube dan ekleyemedim. Oturdum upload ettim. Kendi manyak, klibi ayrı manyak bi şarkı. 'OLMAYAN' asi aşklara armağanım olsun...

5 Nisan 2011 Salı

Unutulmayan Film Replikleri - Fight Club


Tyler Durden ;
“Eğer bunu okuyorsan, bu uyarı senin için. Bu anlamsız güzel baskılı kağıttan okuduğun her kelime hayatından harcanan diğer bir saniye demek. Yapacak başka işlerin yok mu? Hayatın gerçekten bu kadar boş mu da bu anları daha iyi geçirebileceğin bir yol düşünemiyorsun? Yoksa saygı ve inanç beslediğin otoriteyi ortaya koyanlardan çok mu etkilendin? Okuman gereken her şeyi okur musun? Düşünmen gereken her şeyi düşünür müsün? Sana alman gerektiği söylenen her şeyi satın alır mısın? Apartmanından dışarı çık. Karşı cinsten biriyle tanış. Lüzumsuz alışverişi ve mastürbasyonu bırak. İşinden ayrıl. Bir kavga başlat.Yaşadığını kanıtla. Eğer insanliğını ispat edemezsen, bir istatistik olarak kalacaksın. Artık uyarıldın.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...