9 Aralık 2014 Salı

Hera 4 Yaşında: Müziğin Sesini Açmaya Devam Ediyor..
Bundan 4 sene önce yaratmışım hera'yı. Üniversiteden nefret ettiğim zamanlardı, her zaman yaptığım gibi kaçmaya, kafamı başka şeylerle oyalamaya çalışmamın nadiren de olsa güzel sonuçlar verebileceğinin kanıtı sanırım hera :) 

Blogu açtığımdan bu yana neler oldu hayatımda diye düşündüm. Üniversiteye ve içindekilere olan nefretimle nasıl başa çıktığım, bunu yaparken başımı ne tür belalara soktuğum, yorgunluğum, hayal kırıklıklarım, aşklarım, yalnızlıklarım hepsi geçti birden aklımdan.

Hevesim kısa sürmüş olacak ki aktif olarak 2 yıl yazmışım. Hevesim o kadar kaçmış ki bu sene geleneksel Victoria's Secret yazımı bile yazmadım :) Son yılların en iyisi defilesi olmuş ama bunu söyleyebilirim :)

Yazmayı düşünmüyorum artık belki arada müzik listemi paylaşırım yine. Alan adımı yenilemeye devam edeceğim yazmasam da. Büyüdükçe geriye dönüp bakmak güzel oluyor :)

Hera 4 yaşında ama 4000 yıl yaşadı, öylesine derin öylesine iliklerinde hayatı. Yaşamaya devam edebilmek için müziğin sesini açmaya devam ediyor.

Kutlu olsun ne diyeyim :)


O kadar konuşup şarkı koymasam ayıp olurdu. 

Who do you need who do you love..

5 yorum:

 1. oleeeey oleeeey oleeeey. arada gel meraba de amaaa :) ben de büssürü müzik listesi yazıyom kiii, müzik başlığındaaa, görüşürüz. :)

  YanıtlaSil
 2. Merhaba, bloğunuzu çok beğendim. Böyle bir bloğa sahip olduğunuz için sizi kutluyorum.
  Sizi kendi bloğuma davet etmek isterim. beyazlimon.blogspot.com Teşekkürler...

  YanıtlaSil
 3. Bazen bana, sadece bana mı bütün yazar çizerlere ve insanlara böyle olur.Üzeremize yazmak yokluğunun kanadı değer:http://hsicinhakemsiz.blogspot.com.tr/2014/04/halk-sagligi-icin-015.html

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...