9 Aralık 2014 Salı

Hera 4 Yaşında: Müziğin Sesini Açmaya Devam Ediyor..
Bundan 4 sene önce yaratmışım hera'yı. Üniversiteden nefret ettiğim zamanlardı, her zaman yaptığım gibi kaçmaya, kafamı başka şeylerle oyalamaya çalışmamın nadiren de olsa güzel sonuçlar verebileceğinin kanıtı sanırım hera :) 

Blogu açtığımdan bu yana neler oldu hayatımda diye düşündüm. Üniversiteye ve içindekilere olan nefretimle nasıl başa çıktığım, bunu yaparken başımı ne tür belalara soktuğum, yorgunluğum, hayal kırıklıklarım, aşklarım, yalnızlıklarım hepsi geçti birden aklımdan.

Hevesim kısa sürmüş olacak ki aktif olarak 2 yıl yazmışım. Hevesim o kadar kaçmış ki bu sene geleneksel Victoria's Secret yazımı bile yazmadım :) Son yılların en iyisi defilesi olmuş ama bunu söyleyebilirim :)

Yazmayı düşünmüyorum artık belki arada müzik listemi paylaşırım yine. Alan adımı yenilemeye devam edeceğim yazmasam da. Büyüdükçe geriye dönüp bakmak güzel oluyor :)

Hera 4 yaşında ama 4000 yıl yaşadı, öylesine derin öylesine iliklerinde hayatı. Yaşamaya devam edebilmek için müziğin sesini açmaya devam ediyor.

Kutlu olsun ne diyeyim :)


O kadar konuşup şarkı koymasam ayıp olurdu. 

Who do you need who do you love..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...